ماسک مو عمده​

ماسک مو عمده​

ماسک مو محصول خواص درمانی و زیبایی بسیاری برای موهای آسیب دیده و موهای معمولی به همراه دارد. استفاده از ماسک مو می تواند سبب ویتامینه شدن مو و ترمیم آسیب های ناشی از رنگ شدن موها باشد. هم چنین این کرم غلیظ مو می تواند زیبایی و براقیت موها را تنها در یک بار مصرف افزایش دهد. ما در کیش پویا به فروش عمده ماسک مو در برترین برند های موجود می پردازیم. برای دریافت اطلاعات تکمیلی مربوط به خرید ماسک مو عمده می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.(ماسک مو عمده​)

شماره تماس : ۰۹۱۲۳۶۰۰۰۴۱

ماسک مو عمده
فروش ماسک مو عمده

ماسک مو عمده

ماسک مو چیست و چرا اهمیت دارد؟ آیا برای آن که احساس سلامتی و نشاط را به موهای خود بازگردانیم می توانیم از خواص ماسک مو بهره ببریم؟ آیا این محصول سبب ترمیم موهای به شدت آسیب دیده می شود؟ نکته ی بسیار مهم در استفاده از ماسک مو، شناخت نوع موها و تهیه ی ماسک موی مناسب است. برای نمونه اگر موهای خشکی دارید بهتر است از ماسک موی مناسب برای موهای خشک استفاده کنید. به این شیوه هم چربی موهای شما به میزان تعادل می رسد و هم فرآیند ویتامینه شدن به بهترین شکل انجام می شود.

ماسک مو چیست؟

ماسک مو نوعی مایع کرمی غلیظ است که مغذی و ترمیم کننده ی مو محسوب می شود. استفاده از ماسک مو بسیار راحت است و نیاز به آبکشی ندارد. اغلب ماسک مو دارای انواع ویتامین ها مانند ویتامین A، ویتامین E ، امگا ۳، امگا ۶، کراتینه و مواد معدنی است. بسیاری از بانوان پس از رنگ کردن موها شاهد آسیب دیدن و عدم حالت طبیعی در موهای خود می شوند. ماسک مو یک راه حل مناسب برای کاهش آسیب ها و ترمیم تار های مو است. هم چنین افرادی که موهای عادی دارند بهتر است برای حفظ سلامت مو و افزایش زیبایی در موهای خود از این محصول استفاده کنند. برای دریافت خدمات فروش عمده ماسک مو با ما در کیش پویا در تماس باشید. ماسک مو را می توان در عبارتی ساده احیا کننده و مغذی مو دانست. این محصول بهترین تقویت کننده موهای عادی و آسیب دیده است. انواع ماسک مو در برند های معتبر برای موهای چرب، خشک و معمولی موجود است. هم چنین انواع ماسک موی آبرسان نیز بهترین درمان کننده برای افرادی است که دچار خشکی در مو هستند.

آیا ماسک مو ویتامول برترین برند است؟

حتما پس از رنگ کردن موهای خود متوجه شده اید که تار موی شما شکننده شده است. هم چنین نرمی طبیعی و حالت مو نیز دچار آسیب شده است. برند ویتامول، یکی از برترین های تولید ماسک مو در ایران، برندی حافظ سلامت شما و بازگرداننده زیبایی آن ها خواهد بود. ماسک مو برند ویتامول یکی از شناخته شده ترین انواع ترمیم کننده ی موهای رنگ شده است. این برند با استفاده از ترکیباتی خاص و فرمولاسیون منحصر، یکی از پرطرفدار ترین انواع احیاکننده ی مو محسوب می شود. برای نمونه یکی از انواع ماسک موی برند ویتامول با استفاده از روغن آرگان، ترکیبی شگفت انگیز را به وجود آورده است. ماسک مو ویتامول پس از استفاده نیاز به شستشو با آب ندارد و لطافت را به موهای شما باز میگرداند. هم چنین برای موهای طبیعی نیز محافظی بی نظیر خواهد بود. برای دریافت اطلاعات مربوط به فروش عمده ماسک مو ویتامول می توانید با ما در تماس باشید.

برای خرید ماسک مو عمده​ و مشاوره تماس بگیرید

نحوه استفاده از ماسک مو

ماسک موهای مایع و دوفاز، برای استفاده از ماسک موی مایع ابتدا موهای خود را شستشو دهید. پس از تمیز شدن موها زمانی که کمی رطوبت بر ساقه ی مو وجود دارد از ماسک مو استفاده کنید. کمی از ماسک مو را روی ساقه ی موها قرار دهید و به آرامی با دست ماساژ دهید. هم چنین در ماسک موی دو فاز هم به همین طریق عمل کنید. پس از استحمام مقدار مورد نیاز را بر روی موها اسپری کنید. پس از اسپری کردن می توانید موها را سشوآر کنید.

ماسک مو جامد، انواع ماسک موی جامد هم در بازار موجود هستند. در این نوع باید ابتدا مقدار مورد نظر را بر روی موها استفاده کنید. سپس با گذشتن مدت زمان مشخص شده، به آبکشی موها با آب ولرم بپردازید.

نکاتی که باید درباره ی ماسک مو بدانید

۱. استفاده بیش از حد و قرار دادن لایه ی ضخیم از ماسک مو بر روی مو اثر آن را افزایش نمی دهد.
۲. بهتر است ماسک مو ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بر روی موها قرار گیرد. هم چنین برای موهایی که دچار خشکی شده اند می توان یک شب ماسک مو را بر روی مو نگه داشت.
۳. برای رفع کامل مشکلات مو بهتر است تا ۶ ماه به طور مرتب از ماسک مو استفاده شود.
۴. حداقل هفته ای یک بار از ماسک موی مناسب با نوع موهای خود استفاده کنید.
۵. ماسک مو را بر روی موهای کاملا خیس و یا خشک قرار ندهید. بهتر است پیش از ماسک مو از مرطوب کننده ی مو استفاده کنید تا مواد مغذی بهتر جذب مو شوند.
۶. ماسک مو مناسب برای موهای وز شده، شکسته، رنگ شده، معمولی، خشک شده، سوخته، ظریف، ضعیف و فر می باشد.