فروش عمده رنگ مو

رنگ مو چیست و برترین برند های رنگ مو کدامند؟ در نگاه اول با طیفی گسترده از محصولات رنگ مو مواجه می شویم که انتخاب نمودن را دشوار می کنند. فروش عمده رنگ مو یکی از تخصص های ما در مجموعه کیش پویا برای آسودگی شما عزیزان است. رنگ مو محصولی برای پوشاندن موهای سفید شده و یا تغییر ظاهر است. پیگمنت، یا رنگدانه موجود در رنگ مو سبب تغییر رنگ موی انسان می شود. استفاده از رنگ مو به همراه اکسیدان انجام می شود که دارای تنوعی بر اساس درصد های مشخص است. هر یک از انواع اکسیدان به طور خاص برای رنگ موی خاصی به کار می روند. استفاده اشتباه نیز می تواند نتیجه نهایی را کاملا تغییر دهد. 

شماره تماس : ۰۹۱۲۳۶۰۰۰۴۱

فروش عمده رنگ مو
فروش عمده رنگ مو

فروش عمده رنگ مو

یکی از پارامترهای زیبایی در بانوان و آقایان موهای سر هستند. موهایی که همه ما در تلاشیم تا به زیبایی آن ها به شیوه های گوناگون کمک کنیم. هم چنین با استفاده از راه حل های گوناگون به تغییر استایل موهای خود با رنگ کردن آن ها می پردازیم. رنگ مو  مناسب برای بانوان و رنگ موی مناسب برای آقایان تفاوت اساسی با یکدیگر دارند. خرید و فروش رنگ مو بر اساس نوع مو، رنگ طبیعی مو، توان مو و سلامت آن انجام می شود.

رنگ مو چیست؟

رنگ مو در واقع حاوی پیگمنت های طبیعی و یا مصنوعی است. پیگمنت یا رنگدانه ها با استفاده از تکنیک های گوناگون بر روی مو قرار می گیرند و سبب تغییر رنگ مو می شوند. انواع رنگ مو برای استفاده نیز شامل؛ رنگ مو موقت، رنگ مو نیمه موقت، رنگ مو نسبتا موقت و رنگ مو دائمی می شوند. در واقعیت انواع رنگ مو بر اساس مدت زمانی که بر روی مو دوام و ماندگاری دارد مشخص می شود. برای نمونه رنگ موهای موقت ممکن است تنها چند روز بر روی موها باقی بمانند و پس از شستشو کاملا از بین بروند.

فروش عمده رنگ مو

 

 

فروش عمده رنگ مو یکی از فعالیت های گسترده کیش پویا محسوب می شود. خرید عمده رنگ مو برای شما عزیزان با دشواری های بسیاری همراه است. با همراهی ما می توانید کالکشن بی نقص خود را به راحتی تهیه کنید. فروش عمده رنگ موی برترین برند های مناسب برای بانوان به شما عزیزان افتخار ما خواهد بود. طی سال های بسیاری انسان در تلاش برای رنگ نمودن موهای خود به روش های سنتی و گیاهی بوده است. امروز با استفاده از روش های مدرن و محصولات استاندارد، این فرآیند با جذابیت فوق العاده ای همراه است.

برای خرید و مشاوره تماس بگیرید

فروش عمده رنگ مو

فروش عمده رنگ مو

رنگ موی آلبورا

آلبورا، یکی از برند های شناخته شده رنگ مو در سراسر جهان است. فروش عمده رنگ موی برند آلبورا از فعالیت های ما در مجموعه کیش پویا هستند. آلبورا در حجم ۱۰۰ میلی لیتر دارای یکی از کامل ترین انواع کالکشن در میان رنگ موها است.

رنگ موی بیس

رنگ موی بیس کالر، حاوی ویتامین C ، نرم کننده و کراتین است که باعث می شود بعد از رنگ کردن، موهای شما نرم و لطیف باقی بماند و دچار آسیب و خشکی نشود. پوشش و دوام خوبی دارد.این رنگ مو، در ایران تولید می شود.

فروش عمده رنگ مو

برند پرآوازه ویتامول، تولید کشور ایران و یکی از برترین رنگ موها برای افرادی که در ایران و تحت شرایط آب و هوایی آن قرار دارند می باشد. استفاده از فرمولاسیون بسیار ویژه و نو در این برند سبب تولید رنگ موهایی متنوع و بسیار مرغوب شده است.

اکسیدان چیست؟

اکسیدان 

اکسیدان رنگ مو در واقع یک ماده کرمی است که سبب باز شدن کوتیکول های مو می شود. این مایع کرمی حاوی پراکسید هیدروژن است و سبب می شود تا رنگ مو به خوبی به مو نفوذ کند. استفاده از انواع اکسیدان سبب افزایش ماندگاری رنگ بر روی مو خواهد شد. برای آن که رنگ مو به خوبی به موها نفوذ کند استفاده از این ماده کاملا ضروری است. اما تنوع اکسیدان بر اساس غلظت پراکسید هیدروژن موجود در آن است. این میزان بر اساس درصد های مختلف مشخص می شود. پس از ترکیب رنگ مو و اکسیدان یک خمیر نرم به دست می آید.

انواع اکسیدان

اکسیدان با درجه ۱۰ حاوی ۳ درصد پراکسید هیدروژن تغییر رنگ مو تا ۱ درجه
اکسیدان با درجه ۲۰ حاوی ۶ درصد پراکسید هیدروژن تغییر رنگ مو ۱ تا ۲ درجه
اکسیدان با درجه ۳۰ حاوی ۹ درصد پراکسید هیدروژن تغییر رنگ مو ۳ تا ۴ درجه
اکسیدان با درجه ۴۰ حاوی ۱۲ درصد پراکسید هیدروژن تغییر رنگ مو تا ۸ درجه

اکسیدان با درجه ۱۰ دارای میزان ضعیف ترین تغییر و با درجه ۴۰ دارای بیش ترین میزان تغییر است. از اکسیدان ۳ درصد برای تغییر رنگ موها به درجه تیره تر استفاده می شود. اکسیدان ۶ درصد برای پوشاندن موهای خاکستری و موهای ضخیم بسیار مناسب است. اکسیدان ۹ درصد کاملا قوی است و برای موهای شکننده مناسب نیست. اکسیدان ۱۲ درصد برای روشن کردن موها استفاده می شود و فعالیتی کاملا تخصصی است. حتما باید افراد دارای تخصص آرایشگری از آن استفاده کنند.